Balíček - krásné tělo

Dodržujete pravidelný pitný režim a potřebujete shodit pár kilo?. Pořiďte si kvalitní lahev z mědi, která na vodu působí antibakteriálně. Nyní jsme pro Vás navíc připravili akční balíček, ve kterém najdete designovou  měděnou lahev společně s funkčním nápojem Beautiful Body LAFFE BB  na hubnutí za zvýhodněnou cenu. 

Můžeme doručit do:
6.10.2022
Skladem
Kód: 798
Značka: Laffe
1 340 Kč –11 % 1 190 Kč
Kategorie: Balíčky
Měděná láhev Laffe dp (3)
Akce Novinka
1 340 Kč –11 %

Měděná láhev 
 
Měděná láhev 900 ml s logem LAFFE, která vám padne nejen do oka, ale i do ruky a navíc podpoří vitalitu. Měď na vodu působí antibakteriálně.
Objem: 900 ml.
Láhve a kalíšky jsou ručně vyrobeny v umělecké dílně v Indii a každý kus je jedinečný.
 
Podle ájurvédy se má za to, že pokud skladujete vodu v měděné nádobě po dobu 6–8 hodin (nejlépe přes noc), stává se voda přirozeně zásaditá. To se děje proto, že měděná nádoba pozitivně nabíjí vodu, zanechává ji hedvábně hladkou a dodává jí energii. Voda se stává „živou“. Měděná voda posiluje lidské tělo - pocítíte nárůst vitality, bystrosti a pomáhá zlepšit nepříjemnosti, jako je například zácpa, nadváha, onemocnění související se žaludkem či bolesti zad. Měď nabíjí vodu energií a podporuje metabolismus. 
Blahodárné účinky jsou potvrzeny i vědecky. Studie ukazují, že měděné lahve zvýší hladinu pH vody a tím pádem její zásaditost. Měď je známá pro své samo-sterilizační vlastnosti a působí antibakteriálně. Laboratorní testy byly provedeny jak na filtrované, tak na nefiltrované vodě, která obsahovala škodlivé bakterie jako je například E.Coli. 
 
LAFFE BB - Beautiful Body
 
ŠTÍHLÉ TĚLO -  ENERGIE  -  IMUNITA
Sofistikované složení s výtažkem opuncie přispívá k vitálnímu tělu,  antioxidační účinky a dodává energii. Při pravidelném užívání dochází k urychlení metabolismu a k zeštíhlení postavy.
Betakaroten přispívá:
k udržení normálního stavu pokožky, zraku a sliznic,
v boji proti oxidačnímu stresu,
k normální funkci imunitního systému.
Chrom přispívá k normálnímu metabolismu makroživin a k udržení normální hladiny glukózy v krvi. Správnému metabolizování živin vám poskytne přísun životní energie
 
Doporučené dávkování: 1 sáček (porce) 1–2x denně rozpustíme v 300–350 ml pitné vody. Max. 2 sáčky za den. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
Balení obsahuje 24 porcí, které vystačí na 1 měsíc užívání.
 
Konzumace nápojů obsahujících sukralózu namísto cukru vede k omezení nárůstu hladiny glukózy v krvi po jejich konzumaci v porovnání s nápoji obsahujícími cukr
Po 21 dnech vynechejte užívání na 1 týden. Postupem času si tělo na bylinky zvykne, proto je důležité dělat přestávku. 
Potřebujete poradit? pište info@laffe.cz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: