Dechberoucí božská snídaně v levandulovém údolí

Dechberoucí božská snídaně v levandulovém údolí s aromaterapií, procházkou, bonusem ve formě rodičovství jedné levandule chodouňské. LAFFE káva, čaj a latéčko a dárek - Vitalium LAFFE.

Prostě nádherně strávené dopoledne mezi voňavými levandulemi, v krásném prostředí přírody, kde se pěstují lány levandule, kde se vytváří levandulové produkty a kde si léčivou sílu levandule chodouňské ochutnáte.

 

2 000 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
7.6.2023
Kód: 942
Dechberoucí božská snídaně v levandulovém údolí
BANNER (3)
Novinka Tip
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Rádi Vám poradíme
Rádi Vám poradíme
naše produkty známe a poradíme Vám
Přes 3000 výdejních míst
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Jsme rychlí
Jsme rychlí
objednávku Vám doručíme do nejdříve

Detailní popis produktu

Vychutnejte si skvělou snídani v Levandulovém údolí, nebo ji s láskou darujte někomu z vašich blízkých, ať už jen tak pro radost, nebo jako originální poděkování. Koupí tohoto voucheru se zároveň stanete součástí naší levandulové rodiny.

Zařídíme, že dárek bude na stole, než obdarovaný vstoupí do restaurace v Levandulovém údolí na dekorovaném stole. Nebo jej obdržíte s voucherem, levandulovým papírem a obálkou k obdarování a osobnímu vzkazu, poděkování. 

V poznámkách zvolte: "PRO NI" nebo "PRO NĚJ" + dárek prosím zaslat nebo "připravit na stůl v termínu REZERVACE". 

Stanete se adoptivním rodičem a vaše jméno /nebo jméno obdarovaného/ bude vedeno v Levandulovém údolí na Ceduli cti. Stanete se tak důležitou součástí celé naší existence. A to i v médiích, na webu, festivalech a veletrzích.

Podpořte nás a společně vraťme českou zemi mezi světové lídry bylinoznalectví a naturopatie. 

A k voucheru, kterým nadělíte nezapomenutelné momenty a radost ze života všemi smysly obdrží obdarovaný také  VItalium podporu zdraví, mládí a dlouhověkosti od Laffe.

 

VITALIUM PRO NI -  tinktura Woman Vitalium - kotvičník s Devětsilem pro vitalitu, energii a well being z čisté přírody. Ideální požít k snídani či po snídani. Je určena pro ženy k uchování zdraví pohlavních orgánů, zpevnění poprsí, podpory imunity a k normální hladině cholesterolu v krvi.

VITALIUM PRO NĚJ -  tinktura Man Vitalium - kotvičník  s Pískavicí (řeckým senem) pro vitalitu, energii a well being z čisté přírody. Ideální požít k snídani či po snídani. Je určena pro muže, působí jako afrodiziakum, podporuje činnost pohlavních orgánů a hormonální aktivity.

Rozhodli jste se být Filantropem Planety spolu s námi a podpořit vědecké poznatky BIO Levandule Chodouňské pro pomoc při chronických, autoimunitních a nervových onemocněních? Chcete s námi vybudovat důstojný EKO kemp v Levadulovém údolí, kde se budeme potkávat stejně smýšlející lidé?

Odměníme vás nejen pokročilými výsledky našeho výzkumu, ale také snídaní pro dva v Levandulovém údolí. 

Pošlete darem 1 000 Kč a Adoptujte Vaším jménem, případně jménem Vaší společnosti, či rodiny BIO Levanduli Chodouňskou.

Jméno, které si přejete uvést na Zdi cti v Levandulovém údolí, napište, prosím, do poznámky.

Diplom, který slouží jako VOUCHER na snídani pro dva v Levandulovém údolí obdržíte online s razítkem. 

Vychutnejte si farmářskou snídani s ochutnávkou našich vynikajících pomazánek, zeleniny z našich BIO zahrad, BIO vajec, klobásek z Tetína, sýrů z Karlštejnska. Na milovníky sladkých chutí čeká náš koláč nebo Levandulová bábovka z denní nabídky a lahodné nealkoholické nápoje. Po snídani je na programu procházka po vápencových mořích, doplněná zábavou ve formě hry měsíce. 

https://www.youtube.com/watch?v=b0p6wonutk0

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: