Měsíční plán pro vitální a krásné tělo od nutriční lékařky MUDr. Hrazdírové

Získejte zdravé a krásné tělo pod vedením lékařky specializující se na výživu MUDr. Kateřiny Hrazdírové. Vhodné nejen pro ženy v menopauze a před menopauzou, ale také pro lidi, kteří potřebují nastavit zdravý jídelníček a pomoci se stravovacími návyky.

Můžeme doručit do:
26.5.2022
Skladem
Kód: 234
2 300 Kč
Kategorie: Služby

Výživové, pohybové a zdravotní poradenství obsahuje: 

  • vstupní dotazník ohledně současného stavu stravování, návyků a zdraví,
  • vstupní online konzultace cca 45-60 min, kdy získáte již první doporučení ohledně vašeho zdravotního stavu,
  • 4x stravovací plán (vč. pohybového, zdravotního plánu a souhrnu informací z online konzultace) na 4 týdny. První plán získáte do 48 hodin po první konzultaci,
  • 3x konzultace e-mailem - každý týden zpětná vazba na stravovací plán,
  • zodpovězení jakýchkoliv vašich dotazů během všedních dnů do 2 hodin (vyjma nočních hodin),
  • v případě potřeby žádanky na odběr krve.

Celkově tedy jde o 4 plány a 4 emailové konzultace a 1 online konzultaci. Možné zaměření se také na speciální dietní omezení, jako je stravování bez lepku, laktózy, antihistaminové diety, diety proti refluxu apod.

Jak konzultace probíhá? 

Vyplníte formulář ohledně zdravotního stavu, současného stravování apod. Následně proběhne online konzultace během níž si projdete dotazník, základní informace a doporučení. Poté Vám do 48h bude zaslán stravovací plán na první týden ( vč pohybového, zdravotního plánu a souhrnu informací z online konzultace). Pokud bude potřeba, lze zaslat i žádanky na odběr krve apod.

Po prvním týdnu následná konzultace e–mailem a zhodnocení plánu (co by šlo změnit, jak jste spokojená, jak se cítíte…) Poté dostanete plán na další týden a to samé se bude opakovat. 

Pro koho je poradenství určeno? 

Pro klienty, kteří chtějí zdravě zhubnout pod dohledem lékaře, ale i se například naučit jen správně jíst nebo naopak přibrat a vyhnout se nezdravému životnímu stylu. Také pro osoby, které mají speciální dietní opatření jako např. bezlepková a bezlaktózová dieta apod. Pro lidi s různými onemocněními typu gastroesofageální reflux apod. A pro ženy, které jsou již v menopauze, nebo u nich právě tento přechod nastává a tápou v tom, co je pro ně správné a jak se správně stravovat a které doplňky mají smysl užívat. Není problém sestavit plán i podle speciálního požadavku klienta, jako například noční pracovní režim apod.

 

Co na měsíční poradenství říkají spokojené zákaznice?

,,Paní doktorku doporučuji, se službou jsem byla velmi spokojená, rychle reaguje na dotazy, určitě mi velmi pomohla v řešení mého problému i z celkového pohledu. Děkuji za takový přístup a nový  úhel pohledu.” 

Zuzana Malíková

,,Paní doktorku mohu bez váhání doporučit jako vynikající nutriční odbornici. Vypracovala pro mého syna důkladný plán výživy s ohledem na všechny nuance jeho stravovacích potíží. Pak každý týden kontrolovala online účinnost jídelníčku a upravovala ho podle aktuálních potřeb. Díky jejím poradám jsem si zrevidovala svou vlastní životosprávu a celkem zdokonalila jídelníček naší celé rodiny. Komunikace s paní doktorkou Hrazdírovou jak telefonicky, tak elektronicky byla velmi příjemnou a povzbuzující. V důsledku její péče se stav syna viditelně zlepšil. Moc děkuji!”

Ilona Podolyan

Doporučuji tuto nutriční terapeutku. Mám zkušenost i s jinou nutriční terapeutkou a nedá se to vůbec srovnat. Jídelníček naprosto perfektní. Mé tělo funguje, jak má. Necítím únavu, jsem stále plná energie. Nemám hlad.” 

Klára Paldus

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení