Lipozomální elixír Liposomal Optimal 250 ml

Liposomal Optimal
 

LAFFE OPTIMAL - liposomální doplněk stravy - ideální elixír pro nastavení tělesné rovnováhy – Až 5x lépe vstřebatelná forma oproti běžně dostupným vitamínům a minerálům! ideální směs pro optimalizaci funkcí těla, při psychické a fyzické zátěži, při restartu imunity, hormonální nerovnováze, zmírnění únavy a vyčerpání.

Vitamín C navrátí energii.

Zinek podpoří imunitu a pozitivně ovlivňuje reprodukční orgány. 

Vitamín B6pozitivní vliv na nervovou soustavu a příznivý stav psychiky. 

Vitamín B12 – snižuje únavu a vyčerpání, podílí se na tvorbě červených krvinek, které jsou důležité pro přenos látek a okysličení organismu

Vitamín Eochraňuje buňky před oxidativním stresem.

 
 
Použití:

doplnení-energie intimita stres,-duševní-pohoda

standardní cena: 599 Kč –50 % 299 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
8.12.2023
Kód: 222
Lipozomální elixír Liposomal Optimal 250 ml
Liposomal optimal
Novinka Tip
599 Kč –50 %
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Rádi Vám poradíme
Rádi Vám poradíme
naše produkty známe a poradíme Vám
Přes 3000 výdejních míst
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Jsme rychlí
Jsme rychlí
objednávku Vám doručíme do nejdříve

Detailní popis produktu

Liposomal Optimal

 

Liposomální doplňky stravy se vstřebávají až 20krát lépe než běžné doplňky. 

Jedinečné složení pro nastavení hormonální, fyzické i psychické rovnováhy u žen i mužů tvoří:

 • Vitamín C navrátí energii. Podílí se na mnoha biologických procesech v našem těle a podporuje správný psychický vývoj. Antioxidační účinky vitaminu C jsou důležité mimo jiné pro udržení zdravých buněk a tkání a pro podporu imunitního systému. Vitamín C má také pozitivní vliv na srdce, cévy, kosti a chrupavky
 • Zinek podpoří imunitu a pozitivně ovlivňuje reprodukční orgány. Díky zinku se vyživí kosti, pokožka, nehty a vlasy. Přispívá k důležitým metabolickým procesům v těle, které jsou zásadní pro normální vývoj. 
 • Vitamín B6pozitivní vliv na nervovou soustavu a příznivý stav psychiky. Snižuje únavu a vyčerpání, podporuje hormonální aktivitu a funkci imunitního systému. Podporuje energetický metabolismus organismu. 
 • Vitamín B12 – snižuje únavu a vyčerpání, podílí se na tvorbě červených krvinek, které jsou důležité pro přenos látek a okysličení organismu
 • Vitamín Eochraňuje buňky před oxidativním stresem.
 • Fosfolipidy - důležité pro procesy v lidském organismu, jsou součástí buněčných membrán.

 

Co přináší Liposomal laffe optimal?

 • pomáhá nastartovat a udržet si rovnováhu těla v období stresu, rekonvalescence a prevence,

 • pomáhá udržet psychickou rovnováhu, zabraňuje depresím a vyčerpání,

 • podporuje vitalitu a chuť do života,

 • stimuluje  tvorbu kolagenu,

 • přispívá jako prevence osteoporózy, udržuje zdravé kosti, chrupavky, zuby i kůži,

 • podporuje činnost cév a srdce,

 • podporuje činnost mozku a funguje jako prevence demence a Alzheimerovy choroby,

 • chrání buňky před oxidačním stresem.

 

Použití: 1 čajovou lžičku denně rozmícháme v oblíbeném nápoji. V zásadě lze vzít kdykoli během dne – v ideálním případě 15 minut před nebo po jídle. Nepřidávejte do horkých nápojů! Lipozomy se snadno ničí při více něž 60 °C. Před použitím je třeba láhev promíchat.

 

Proč liposomální doplňky stravy?

Liposom je struktura tvořená přírodními fosfolipidy, do které lze vložit jakékoliv složky chráněné liposomálním obalem. Obal je vstřebaný přes stěnu střeva. Neporušená molekula vitamínů a minerálních látek se dostane rovnou přímo do krevního řečiště, kde dochází k absorpci vitamínu přímo do buněk.

 

Vyplatí se investovat do liposomálních doplňků stravy?

Pokud jde o cenu, liposomální doplňky stravy jsou dražší než ty běžné. Avšak obyčejné doplňky stravy mají velmi nízkou biologickou dostupnost. Vstřebatelnost u běžných doplňků stravy je pouze 20 %. Většina látek se nevstřebává, jsou zapotřebí vysoké dávky, které zatěžují játra a ledviny. Ve výsledku tedy zaplatíte za liposomální doplňky stravy stejně, ale bez negativních dopadů na zdraví. Díky liposomu se vstřebá do střeva až 80 % vitamínů a ostatních živin. Navíc se jedná o zdroj fosfolipidů, které obnovují buněčné membrány v celém těle.

LAFFE MENO obr

Obr.: Vstřebatelnost běžných doplňků stravy vs. vstřebatelnost liposomálních doplňků stravy

 

Biologická dostupnost liposomálních doplňků stravy

Transport doplňku do krve nestačí a nemusí nutně tělu prospět. Doplněk musí dorazit do buňky. V krvi můžete být vysoké množství vitamínu či minerálu, ale tělo je dokáže velmi rychle odbourat. A to je velký plusový bod liposomální formy, protože fosfolipidy snadno splyne s vnější vrstvou buňky a doplněk obklopený fosfolipidy je transportován přesně tam, kde je nejvíce užitečný. Jeden z důvodů, proč běžné doplňky stravy nefungují je, že nejsou přeneseny do buněk.

 

Co to jsou fosfolipidy? 

Fosfolipidy jsou živiny, které mají pro život hluboký význam. Jsou to důležité stavební jednotky pro všechny buňky v těle a jejich funkce jsou tak zásadní pro životní procesy, že s největší pravděpodobností byly součástí života od jeho prvopočátků.

Fosfolipidy jsou funkční, a to jak z technologického tak z fyziologického pohledu. V současné době dostupné technologie nám již umožňují výrobu funkčních přísad určených pro konkrétní speciální potravinářské aplikace, pro výrobu potravinových doplňků, funkčních potravinách, kosmetice a pro farmaceutické aplikace.

Slouží jako rozpouštědlo pro určité typy látek, včetně cholesterolu. Koncentrace cholesterolu se v těle zvyšuje s přibývajícím věkem. Fosfolipidy pomohou zvýšit průchodnost buněk a napomáhají metabolickým procesům v těle.

Nejvyšší koncentrace fosfolipidů v lidském těle našli biologové v srdci, mozku, játrech a také v buňkách nervového systému.

 

Složení v denní dávce 5 ml = cca 1 čajová lžička: 

denní dávka  Referenční hodnota příjmu / Referenční příjem
Vitamín C 0,0891 111%
Zinek 0,0155 155%
Vitamín B6  0,0009 64%
Vitamín B12  0,0015 37500%
Vitamín E 0,005 45%
Fosfolipidy 0,65 *
Sorbát draselný 0,01 *

*RHP/RP není stanoveno

 

Složení:  voda (čištěná), sorbát draselný, Kyselina L-askorbová (vit. C), Di-L-askorbát zinečnatý (vit. C, zinek, askorbát), Pyridoxin-HCl (vit. B6, HCl), Hydroxokobalamin, Vitamin B12, Fosfolipidy

Obsah: 250 ml

Neobsahuje: lepek, sóju, laktózu, GMO, syntetická barviva a příchutě.

Upozornění: Tento produkt není léčivý přípravek. Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. 

Skladování: Uchovávejte v suchu při teplotě (6-24 °C). Po otevření uchovávejte v lednici (nejlépe v horní polici) a spotřebujte co nejdříve. Nenechávejte otevřené déle než hodinu. 

Země původu:

Německo

Prodávající:

LAFFE s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny a minerály
Hmotnost: 0.25 kg
Použití: Hormonální rovnováha
Složení: Vitamíny, Liposomy, Fosfolipidy, Vitamin C, Vitamin B, Vitamin E

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: