MILK THISTLE BODY CLEANER Nanovitae 170g

Směs účinných látek pro detoxikaci (očistu) celého organismu s příznivým účinkem na imunitu a zdraví s obsahem ostropestřce mariánského – 20 porcí

Položka byla vyprodána…
600 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
30.7.2024
Kód: 1078
MILK THISTLE BODY CLEANER Nanovitae 170g
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Rádi Vám poradíme
Rádi Vám poradíme
naše produkty známe a poradíme Vám
Přes 3000 výdejních míst
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Jsme rychlí
Jsme rychlí
objednávku Vám doručíme do nejdříve

Detailní popis produktu

Detoxikační produkt MILK THISTLE BODY CLEANER obsahuje 4 účinné přírodní složky, které pročistí organismus a dodají mu původní vitalitu a potřebnou energii.
Složení produktu MILK THISTLE BODY CLEANER: 
OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ Ostropestřec mariánský patří k nejdůležitějším složkám produktu MILK THISTLE BODY CLEANER. Je zdrojem flavonoidů a silymarinu – dvou cenných látek, které jsou základem pro efektivní regeneraci jater a její správné vyživení. Ostropestřec je navíc zdrojem bílkovin, vitamínů a aminokyselin. Ostropestřec se tradičně používá k léčbě poruch jater a žlučníku, podporuje produkci mateřského mléka, prevenci a léčbu rakoviny a dokonce chrání játra před kousnutím hada, alkoholem a jinými environmentálními jedy.
VĚDECKY DOKÁZANÉ ÚČINKY Pozitivní účinky Ostropestřce na lidský organismus si všimli už dávní lidoví léčitelé. Postupem času se touto rostlinou začala zabývat věda, která v listech, květinách, ale zejména tvrdých plodech Ostropestřce objevila cenné látky vhodné k podpoře rozličných orgánů lidského těla. Představme si alespoň některé z nich.
FLAVOLIGNANY A SILYMARIN Zejména kvůli vysokému obsahu těchto dvou látek je Ostropestřec tak významný pro medicínu a léčitelství. Flavolignany a Silymarin jsou totiž důležité pro správné fungování jater. Játra je využívá k eliminaci toxinů a jedů, zároveň přispívají k regeneraci poškozených buněk jater a ochraňují je před působením nežádoucích látek. Játra jsou každodenně zatěžována a bez těchto látek nedokáže dobře plnit svou funkci. Toxiny se následně v těle ukládají a způsobují vážné problémy. Játra je třeba podporovat a regenerovat preventivně, ale zvýšený příjem flavolignanů a silymarinu je důležitý speciálně při různých otravách těla, ať už houbami, alkoholem, nebo toxiny z jídla. Při otravách musí játra běžet na plný výkon, aby si s nežádoucími látkami poradila. Ostropestřec už dávní lidoví léčitelé využívali jako „protijed“ po různých otravách. Jeho účinek je ceněný dodnes, ostropestřec je nosnou složkou mnoha léků dostupných v lékárnách, a to i na přepis. Kromě regenerace jater tyto složky napomáhají i správnému fungování, detoxikaci a regeneraci zbytku trávicí soustavy, zejména žaludku a žlučníku. Ostropestřec se často používá i ke zmírnění nevolnosti.
AMINOKYSELINY A MASTNÉ KYSELINY Aminokyseliny jsou důležitým antioxidantem, tedy slouží ke zabraňování oxidačnímu stresu buněk a napomáhají jejich rychlé regeneraci. Oxidačnímu stresu jsou buňky vystavovány zejména při zánětech a virových onemocněních, ostropestřec tak urychlí léčbu různých onemocnění a slouží jako dobrá prevence. Mastné kyseliny se zase vyznačují tím, že jsou nejzdravějším typem tuků. Ostropestřec obsahuje několik druhů mastných kyselin, z nejúčinnějších zmíníme například kyselinu linolovou. Ta má unikátní vlastnost - zpomaluje stárnutí organismu. Za stárnutí totiž mohou volné radikály, které se postupně rozšiřují do celého těla. Kyselina linolová dokáže tyto volné radikály eliminovat, a tak zpomalovat proces stárnutí.
Flavonoidy Ty jsou významné zejména pro jejich pozitivní vliv na kardiovaskulární soustavu, pozitivně ovlivňují zdraví cév a srdce. Jejich účinek se projevuje na zlepšeném prokrvení všech částí organismu. Tento účinek je dokonce tak výrazný, že ostropestřec je složkou některých přípravků na zkvalitnění erekce. Pomáhá totiž zlepšit prokrvení pohlavních orgánů, tedy přímo ovlivňuje mužskou potenci. No to pořád není všechno. V menším množství jsou v ostropestřci zastoupeny i mnohé další cenné vitamíny a minerály, jejichž spojení vytváří skutečně silnou kombinaci s řadou pozitivních účinků. Ostropestřec pomůže například i při zmírňování migrén, depresí, stresu, úzkosti, dokonce pomáhá snížit hladinu cholesterolu v těle a ve formě obkladů pomáhá i při léčbě kožních onemocnění. Neuvěřitelné, co dokáže jeden obyčejný bodlák…
 
CISTUS ŠEDAVÝ Cistus Incanus je bylinka, která je známá již po staletí. Předkové tuto bylinku používali k prevenci kardiovaskulárních onemocnění, léčbě respiračních a virových chorob.
ZMÍRNĚNÍ STRESU. Stres patří mezi nejčastější faktory vzniku různých zdravotních komplikací. Právě Cistus vás dokáže uklidnit. Díky tomu budete mít možnost předcházet i různým onemocněním, a to nejčastěji těm civilizačním.
ZLEPŠENÍ NÁLADY. K celkovému zlepšení kvality života patří i podpora nálady a zvýšení energie.
Potřebné je však pravidelné užívání. Energie tak budete mít dostatek ik vykonávání různých fyzických aktivit během celého dne.
SNÍŽENÝ VÝSKYT ZUBNÍHO PLAKU. V ústech se nacházejí různé druhy bakterií, které se v tomto prostředí vyskytují přirozeně
PREVENCE SRDCOVÝCH ONEMOCNĚNÍ. Bylina Cistus Incanus slouží také jako prevence kardiovaskulárních onemocnění. Mezi ty patří i civilizační onemocnění jako infarkt myokardu nebo ischemie srdce.
LÉČBA LYMSKÉ BORELIÓZY. Cistus Incanus obsahuje manoyloxidy, které dokáží chránit organismus a bojovat proti bakterii Borrelia burgdorferi. Právě tato bakterie způsobuje onemocnění lymskou boreliózou.
OBSAH ANTIOXIDANTŮ. Cistus má významný antioxidační potenciál, a to zejména v kombinaci s flavonoidy a polyfenoly.
BOJ PROTI INFEKČNÍM ONEMOCNĚNÍM. Cistus Incanus je bylina, která má antivirové účinky. Je dokonce účinný iv rámci chronických virových infekcí.
OBRANYSCHOPNOST ORGANISMU. Základem všeho je imunitní systém, který by měl být v dobrém stavu. Je to způsob, jak předcházet respiračním infekcím, které se vyskytují velmi často zejména v chladnějším období.
 
Kurkuma napomáhá zvýšení přirozené imunity, aktivizuje bílé krvinky, především ty, které přirozeně zneškodňují nebezpečné buňky těla. Kořenina, známá také jako „indický šafrán“, má silné antioxidační účinky, eliminuje negativní účinek volných radikálů. Dokáže pevně vázat ionty kovů a vyloučit těžké kovy z těla. Detoxikuje tělo a pročistí krev. Obsahuje také vitamíny C,B a E. V hinduistickém lidovém léčitelství je kurkuma považována za univerzální léčivo: pomáhá v případech viróz a nachlazení, používá se ke snížení zvýšené tělesné teploty a je užitečná v případě onemocnění dýchacích cest. Osvědčila se také při trávicích a žaludečních problémech: při přejídání, při pálení žáhy, nafouknutí, křečích střev, ale i při onemocněních jater a problémech s klouby.
 
Hmotnost: 170 g Počet porcí: 20 (1 porce 8,5 g)
Příprava: 1 porci zalít 150 – 200 ml studené vody, džusu nebo jiného nápoje, můžete jej přidat do smoothie, oblíbené kaše či produktu.
Doporučené dávkování: 1 dávka denně.
Upozornění: Nevhodné pro děti a těhotné ženy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

AKCE: doprava zdarma při nákupu nad 500Kč!