Náš příběh

Laffe.cz - centrum vitality, mládí a krásy.

Jedná se o doplňky stravy, funkční nápoje a potraviny, které zpříjemní život, zpevní zdraví a pomáhají při řešení problémů s přibývajícím věkem, kily, vráskami a neduhy, které s tím souvisí.

Co nejdokonalejší kombinace pečlivě vybraných surovin, minerálních látek, vitamínů a výrobků má za cíl – zdravé tělo, spokojená mysl a radost ze života.

Vybíráme spojení přírody a nejnovějších výzkumů a poznatků. Spolupracujeme s odborníky a veškeré výrobky a služby doporučíme tak, aby měly přínos pro kvalitní a spokojený, aktivní život.

Spojte se s námi v komunitě, která Vás podpoří nejen před a během menopauzy. Přidejte se do facebookové skupiny: Harmonie těla před a během menopauzy

Podívejte se na vznik projektu laffe.cz na youtube: 

 

Proč jsme vznikli?

Hledali ( sice hlavně ženy, ale pomáhala nám s různými radami i mužská strana) jsme různé možnosti, jak ulevit problémům, které nás začaly trápit - vysoký tlak, tloustnutí, kruhy pod očima, ano - samozřejmě vrásky,.... Hodně z těchto problémů bylo zapříčiněno úbytkem hormonů. Tak jsme lovili různě na internetu, ale stránku, kde by se řešily tyto problémy komplexně jsme nenašli.

Po zkušenostech z předchozích dvou e-shopů , jsme se rozhodli udělat projekt, který bude nejen nabízet přírodní doplňky stravy a různé jiné výrobky, ale také poradí a pomůže. 

 

Tak vzniklo LAFFE:

A proč název LAFFE? Moje dcera pije ráda latéčko a chtěli jsme, aby se nepilo jen obyčejné latéčko plné tučného mléka , případně cukru  a trochu kávy - to nic moc tělu nedodá. Tak jsme začali řešit funkční latéčka, která by tělu dodala, zrovna to co potřebuje řešit - hubnutí, hormony, spánek, detox. A to byly naše první nápoje. Pak přišly "kávy" -  základem je pampeliška a čekanka, a také běžná káva - potřebujeme někdy nakopnout.

A protože se hodně zajímáme o funkční potraviny a bylinky, přírodní oleje a vůbec všechno, co nám příroda poskytne, vznikají další výrobky, které jsou opravdu funkční. Suroviny si vybíráme z již dávno prověřených zdrojů a hlavně chceme kvalitní a cenově přístupné výrobky. No a samozřejmě - chceme  poradit, jak na to, abyste se cítili také skvěle .

 

Spojte se s námi v komunitě, která Vás podpoří nejen před a během menopauzy. Přidejte se do facebookové skupiny: Harmonie těla před a během menopauzy a Krása, zdraví a vitalita LAFFE.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení