Náš příběh

Laffe.cz - centrum vitality, mládí a krásy

 

Jedná se o doplňky stravy, funkční nápoje a potraviny, které zpříjemní život, zpevní zdraví a pomohou bojovat s problémy týkajícími se přibývajícího věku a kil, vrásek a neduhů, které s tím vším souvisí.

Nejdokonalejší kombinace pečlivě vybraných surovin, minerálních látek, vitamínů a výrobků pomáhá tvořit zdravé tělo, spokojenou mysl a radost ze života.

Naše výrobky spojují přírodu s nejnovějším výzkumem a dalšími poznatky. Spolupracujeme s odborníky a veškeré výrobky a služby doporučujeme tak, aby měly přínos pro kvalitní, spokojený a aktivní život.

Spojte se s námi v komunitě, která Vás podpoří nejen před, ale i během menopauzy. Přidejte se do facebookové skupiny: Harmonie těla před a během menopauzy

Podívejte se na vznik projektu Laffe.cz na YouTube: 

 

Proč jsme vznikli?

Hledali (sice hlavně ženy, ale různými radami nám pomáhala i mužská strana) jsme různé možnosti, jak čelit problémům, které nás začaly trápit - vysoký tlak, tloustnutí, kruhy pod očima a samozřejmě vrásky. Mnoho těchto problémů je způsobeno úbytkem hormonů. Pokusili jsme se najít řešení těchto problémů na internetu, ale žádné komplexní řešení jsme nenašli.

Po zkušenostech z předchozích dvou e-shopů jsme se rozhodli vytvořit projekt, který bude nejen nabízet přírodní doplňky stravy a různé jiné výrobky, ale také poradí a pomůže. 

Tak vzniklo LAFFE.

 

A proč název LAFFE? Moje dcera pije ráda latéčko. Chtěly jsme, aby se nepilo jen obyčejné latéčko plné tučného mléka (případně cukru) a trochu kávy - to tělu příliš živin nedodá. Tak jsme vymyslely funkční latéčka, která by tělu dodala přesně to, co potřebuje. Pomáhaly by s hubnutím, hormony, spánkem a detoxem. A to byly naše první nápoje. Pak přišly "kávy" - jejich základem je pampeliška, čekanka a samozřejmě také běžná káva v případě, že je potřeba nakopnout.

Protože se hodně zajímáme o funkční potraviny, bylinky, přírodní oleje a vůbec všechno, co nám příroda poskytne, vznikají další výrobky, které jsou opravdu funkční. Suroviny si vybíráme z již dávno prověřených zdrojů a hlavně chceme kvalitní a cenově přístupné výrobky. V neposlední řadě Vám chceme poradit, jak na to, abyste se cítili také skvěle.

 

Spojte se s námi v komunitě, která Vás podpoří nejen před, ale i během menopauzy. Přidejte se do facebookové skupiny: Harmonie těla před a během menopauzy a Krása, zdraví a vitalita LAFFE.

AKCE: doprava zdarma při nákupu nad 500Kč!