Kontryhel-jablečný ocet LAFFE

Jablečný nefiltrovaný, nepasterovaný, přírodní jablečný ocet s kontryhelem obecným.

Pro pomoc při snižování váhy a dodání potřebných fytoestrogenů.

Vynikající pro užívání na snížení objemu břišního tuku pro ženy.

Položka byla vyprodána…
379 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
30.7.2024
Kód: 1060
Kontryhel-jablečný ocet LAFFE
ocet s etiketou v2
Tip
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Rádi Vám poradíme
Rádi Vám poradíme
naše produkty známe a poradíme Vám
Přes 3000 výdejních míst
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Jsme rychlí
Jsme rychlí
objednávku Vám doručíme do nejdříve

Detailní popis produktu

Syrový, nefiltrovaný, nepasterovaný, přírodní jablečný ocet vyráběný z celých jablek, který je obohacen o ženskou bylinu kontryhel obecný

Jablečný ocet  je vyráběn přirozeným kvašením jablek, bez jakýchkoli přídatných látek. Nádoby na kvašení (kameninové) a na skladování (skleněné) nejsou sířeny. Takovýto ocet má přirozeně neomezenou trvanlivost, při delším uskladnění se doporučuje zamezit přístupu vzduchu (lahev naplněná až po víčko) a skladovat ocet v chladu a temnu. Usazeniny či kal nejsou na závadu, jsou přirozenou součástí nefiltrovaného produktu.

Jablka na výrobu jablečného octa pocházejí z ekologicky čistého prostředí, nejsou nijak chemicky ošetřena. Sběr, třízení a zpracování jablek je prováděno ručně.

 

Likvidace škodlivých bakterií

Konzumace jablečného octa má pozitivní vliv na zneškodnění řady zdraví škodlivých patogenů včetně bakterií, infekcí.

Snižuje hladinu krevního cukru a krevní tlak

Jablečný ocet pomáhá pacientům s cukrovkou druhého typu. Toto onemocnění je charakterizováno zvýšenou hladinou krevního cukru v souvislosti s rezistencí (necitlivostí) buněk k inzulinu nebo neschopností buněk produkovat inzulin. Nicméně, zvýšená hladina krevního cukru je škodlivá také u zdravých lidí, předpokládá se, že se jedná o hlavní příčinu stárnutí a vzniku různých chronických onemocnění.

Jablečný ocet pomáhá regulovat krevní cukr a zajišťovat správnou funkci inzulinu několika způsoby:

  • Zvyšuje citlivost buněk cílových tkání na inzulin při konzumaci potraviny s vysokým obsahem sacharidů o 19-34%, přispívá ke snížení hladiny krevního cukru a zvyšuje účinnost inzulinu (7)
  • Při konzumaci 50 g bílého chleba můžete přidáním jablečného octa snížit hladinu cukru v krvi až o 34 % (8)
  • Konzumace dvou lžic jablečného octa před spaním může snížit hladinu krevního cukru nalačno až o 4% (9)
  • Některé z klinických studií, prováděných na potkanech i na lidech, prokázaly pozitivní vliv jablečného octa na zvýšení citlivosti buněk k inzulinu a výrazné snížení hladin krevního cukru po jídle

Díky snížení hladiny krevního cukru  a rovněž množství inzulinu, potřebného k metabolismu glukózy přijaté stravou, může konzumace jablečného octa pomáhat při hubnutí.

Některé klinické studie prokázaly, že jablečný ocet přispívá k navození pocitu sytosti, čímž se sníží množství konzumovaného jídla a dochází ke ztrátě přebytečných kilogramů.

 

Snižuje hladinu cholesterolu a riziko vzniku kardiovaskulárních onemocnění

Kardiovaskulární onemocnění jsou v současné době nejčastější příčinou mortality (úmrtnosti) ve světě (19).

Je známa celá řada faktorů, které jsou spojeny se sníženým či zvýšeným rizikem vzniku kardiovaskulárních onemocnění.

 

Obecně se doporučuje konzumovat jablečný ocet v organické formě spolu s dalšími bílkovinami a enzymy.

Mezi další možnosti použití jablečného octa patří vysoušení vlasů, péče o pleť a zuby, využití jako čistící prostředek, atd.

Jablečný ocet tedy může být velmi užitečnou látkou pro ty, kteří mají rádi přírodní věci bez chemických přísad.

 

 

Bylinka kontryhel obecný 

Ženské problémy (menstruace, klimakterium)
Blahodárně se uplatňuje při poruchách menstruace a při její nepravidelnosti v přechodu (klimaktériu). Kontryhelový čaj se používá nejen při problémech s pravidelností menstruačního cyklu, ale zmírňuje krvácení a snižuje bolestivost. Dlouhodobější užívání kontryhelu upravuje menstruační cyklus a potlačuje potíže v období klimakteria. 

Kontryhel obsahuje třísloviny se stahujícími účinky a je známo, že snižuje a reguluje těžkou menstruaci. Kontryhle také stimuluje prokrvení pánve a dělohy, čímž stimuluje menstruaci. Bylinu mohou používat pouze ženy, které nejsou těhotné, ale nedostavila se jim menstruace. Pokud by kontryhel používala těhotná žena, mohlo by to vyvolat krvácení a následně dojít k předčasnému porodu nebo potratu.

 

Poševní výtoky, endometrióza

Přípravky vyrobené z extraktu kontryhelu předepisují bylinkáři při potížích s myomy nebo při endometrióze u žen. Kyselina salicylová obsažena v kontryhelu pomáhá zmírnit bolest. Pravidelné používání bylinky může pomoci při léčbě těchto problémů.

Otěhotnění a těhotenství

Kontryhel je od pradávna používán na jakýkoliv gynekologický problém, včetně poruchy plodnosti. Babky kořenářky o něm často říkaly, že má ženské a mateřské poslání. Kontryhel posiluje ženské pohlavní orgány (zejména dělohu), zpevňuje podbřišek a tím zlepšuje stav dělohy náchylné k potratům a zvyšuje šanci na otěhotnění.Divoký jablečný ocet je vyráběný z celých jablek. Obsahuje matečnou kulturu, která se v podobě slizovaté blanky může (nemusí) znovu vytvořit ve Vaší lahvi. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

AKCE: doprava zdarma při nákupu nad 500Kč!