Menś power 2,0 Men Routine

Men Routine je vynikající produkt v tabletové formě, který je navržen tak, aby podpořil zvýšení hladiny testosteronu v těle, což může pomoci při nárůstu svalové hmoty, zlepšení sexuálního života. (libida) a podpoře hubnutí. Díky speciálně navrženému složení, Man routine může pomoci zvýšit energii a výdrž při tréninku, zlepšit metabolickou funkci a podpořit rychlejší spalování tuků.

Balení obsahuje 150 tablet (6 tablet za den).

1 690 Kč 11,27 Kč / 1 ks
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
30.7.2024
Kód: 1137
Menś power 2,0 Men Routine
43 mpr1
Novinka Tip
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Rádi Vám poradíme
Rádi Vám poradíme
naše produkty známe a poradíme Vám
Přes 3000 výdejních míst
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Jsme rychlí
Jsme rychlí
objednávku Vám doručíme do nejdříve

Detailní popis produktu

Produkt obsahuje bioaktivní látky, vysoce kvalitní přírodní rostlinné extrakty a minerály. Kombinované tak, aby maximalizovaly přirozenou tvorbu mužského hormonu testosteronu a minimalizovaly estrogen v mužském těle. Zvyšuje libido, snižuje vypadávání vlasů způsobené hormonálními problémy, podporuje efektivnější odbourávání tuků, pomáhá k růstu svalové hmoty a obnovy svalové tkáně. Je vhodný na denní používání.
 
V současnosti nejmodernější doplněk stravy pro muže na trhu.
 
  • K dlouhodobému užívání na podporu maskulinity
  • Pro zvýšení fyzického výkonu a kondice
  • Pro posílení erekce, libida, sexuální energie
  • Ke zlepšení tvorby svalové hmoty, prokrvení, regenerace
Dávkování: 6 tablet za den (3 ráno a 3 odpoledne)
 
Složení:

Tongkat Ali 4:1, Pískavice řecké seno, Ashwagandha, Kotvičník zemní 90%, Panax Ženšen pravý (kořen extrakt) 10:1, Muira puama 6:1, Škornice šípolistá, Maca 30:1, Mondia Whitei (Mulondo), Zinek (bisglycinát), Vitamin B6 P-5-P, Selen (L-seleno-methionin), vegan kapsle.

 

Prémiové ingredience

TONGAT ALI

Strom původem z Asie stimuluje produkci androgenních hormonů jako například testosteronu, zatímco reguluje stresový hormon kortizol (který je hormon produkovaný ve stresových situacích a snižuje a brání produkci testosteronu).

Fenugreek (Pískavice řecké seno)

Již z antických dob je řecké seno známé jako ženské i mužské afrodiziakum. Pomáhá udržet hladinu testosteronu, a tím i libido, erekci a životní energii.

ASHWAGANDHA

Bylina podporující zdravý spánek a snížení stresu, zdravého hormonálního systému a zlepšení reprodukčního zdraví.

ŽENŠEN PRAVÝ

Ženšen je velmi dobře známý kořen z Asie. Vždy byl považován za afrodiziakum. Má příznivé účinky na erekci, sexuální a duševní zdraví, a také na paměť. Má příznivý vliv na duševní stav, výkon, koncentraci, koordinaci a snižuje stres.

MUIRA PUAMA

V tradiční brazilské medicíně se čaj z nich využívá po staletí jako sexuální stimulant a silné afrodiziakum, o němž se věří, že podporuje sexuální potenci, zlepšení erekce a obnovuje libido.

TRIBULUS TERRESTRIS

Kotvičník zemní je známá bylina z východní Evropy. Podporuje  sexuální touhu a celkový výkon může. Příznivě ovlivňuje udržení optimální hladiny mužského pohlavního hormonu-testosteronu.

BARRENWORT (Škornice šípolistá) Má pozitivní účinky na zdraví mužského reprodukčního systému. Je velmi populárním doplňkem stravy, zejména u těch, kteří hledají přírodní způsob, jak zlepšit své zdraví.

MACA

Velmi dobře známá rostlina původem z Peru z hor přirozeně působí na zvýšení plodnosti muže i ženy a přirozenou rovnováhu hormonů. Má kladný vliv na fyzické a duševní zdraví. Pomáhá budovat vytrvalost a vitalitu.

MONDIA WHITEI (MULONDO)

Mondia whitei je ve Střední Africe dobře známé afrodiziakum. Používáním kořene této jedinečné byliny přispívá ke zvýšení libida, přirozenému nárůstu energie a komplexní regeneraci těla.

Zinek (bisglycinát)

Nedostatek zinku může mít vliv mimo jiné na kvalitu erekce. Dostatečná přítomnost zinku v organismu má přímý vliv na hladinu testosteronu, která se v případě jeho nedostatku může snížit až o 75%. Zinek bisglycinát je organická forma zinku, která je velmi dobře přijímána lidským organismem. Jiné druhy např. Zinek oxid je anorganická podoba, která je tělem využita velmi omezeně.

Vitamín B6

Je esenciální živina, která má řadu klíčových funkcí v těle a přináší mnoho zdravotních výhod. Jedním z hlavních přínosů vitaminu B6 je jeho úloha v metabolismu aminokyselin, což je nezbytné pro tvorbu neurotransmiterů, jako je serotonin a dopamin. Tyto neurotransmitery jsou zodpovědné za regulaci nálady a zlepšení celkového duševního zdraví.

Selen (L-seleno-methionin)

Dostatek selenu je důležitý pro normální spermatogenezi a k dalším důležitým činnostem organismu.

 

 

Vědecké reference
  • Davis, J. L. et al. (2016) ‘Liposomal-encapsulated Ascorbic Acid: Influence on Vitamin C Bioavailability and Capacity to Protect against Ischemia–Reperfusion Injury’, Nutrition and Metabolic Insights. doi: 10.4137/NMI.S39764.

  • Sreerag Gopi & Preetha Balakrishnan (2021) Evaluation and clinical comparison studies on liposomal and non-liposomal ascorbic acid (vitamin C) and their enhanced bioavailability, Journal of Liposome Research, 31:4, 356-364, DOI: 10.1080/08982104.2020.1820521

  • Magdalini Rovoli, Ioannis Pappas, Stavros Lalas, Olga Gortzi & George Kontopidis (2019) In vitro and in vivo assessment of vitamin A encapsulation in a liposome–protein delivery system, Journal of Liposome Research, 29:2, 142-152, DOI: 10.1080/08982104.2018.1502314

  • Nan Liu & Hyun-Jin Park (2009) Chitosan-coated nanoliposome as vitamin E carrier, Journal of Microencapsulation, 26:3, 235-242, DOI: 10.1080/02652040802273469

  • Trucillo, P.; Campardelli, R.; Reverchon, E. Liposomes: From Bangham to Supercritical Fluids. Processes 2020, 8, 1022. https://doi.org/10.3390/pr8091022

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

AKCE: doprava zdarma při nákupu nad 500Kč!