Rychlotest CRP (C-reaktivní protein)

Rychlotest CRP
 
Rychlotest CRP - Rychlotest, který se používá na stanovení bakteriální infekce a jiných zánětlivých onemocněních. Jedná se o samodiagnostický test na detekci C-reaktivního proteinu ze vzorku krve.

premenopauza

standardní cena: 269 Kč –16 % 225 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
19.4.2024
Kód: 154
Rychlotest CRP (C-reaktivní protein)
CRP
269 Kč –16 %
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Rádi Vám poradíme
Rádi Vám poradíme
naše produkty známe a poradíme Vám
Přes 3000 výdejních míst
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Jsme rychlí
Jsme rychlí
objednávku Vám doručíme do nejdříve

Detailní popis produktu

Rychlotest CRP
 
Mezi výhody rychlotestu na detekci C-reaktivního proteinu patří především jednoduché a rychlé použití ze vzorku krve. Spolehlivý a přesný až na 97 % s okamžitým výsledkem už do 5 minut.
Z pohodlí domova zjistíte hladinu CRP, která může identifikovat druh zánětu nebo bakteriální infekce v těle. Nezapomeňte, že čím dřív odhalíte možný zánět nebo nemoc, tím pravděpodobněji se vyhnete závažným komplikacím.
Ukázka postupu použití:
Z příbalového letáku:
C-reaktivní protein (CRP) je nespecifický marker, většinou produkovaný játry, používaný k diagnóze bakteriálního infekčního onemocnění a zánětu. CRP je velmi citlivým a rychlým indikátorem, proto je využíván při rozhodování o antibiotické léčbě. V závislosti na koncentraci CRP se v testu objeví různé čárky umožňující semikvantitativní interpretaci výsledku. U zdravého člověka je koncentrace CRP nižší než 8 mg/l, zatímco koncentrace vyšší než 100 mg/l ukazují na závažnou infekci nebo zánětlivý proces. Střední hodnoty mezi 8 a 100 mg/l provázejí více či méně závažné virové nebo bakteriální infekce, které mohou být snadno zvládnuty vhodnou, lékařem předepsanou, léčbou.
Obsah balení
Balení obsahuje materiál potřebný k provedení testu:
1 zatavený hliníkový sáček obsahující: 1 testovací kazetu, 1 sáček s vysoušedlem, 1 plastovou pipetu.
1 lahvička s kapátkem obsahující 3 ml rozpouštědla.
1 sterilní lanceta na odběr krve.
1 ks dezinfekční vlhčený ubrousek s alkoholem.
1 návod na použití.
Jak test CRP funguje? 
Pokud je ve vzorku přítomný CRP, interaguje s CRP protilátkami a také s CRP antigenem obsaženým v testu. Tak vzniknou různé čárky různé intenzity umožňující semikvantitativní změření koncentrace CRP ve vzorku krve. 
Kdy je možné test provést? 
CRP test má být použit v případě příznaků akutní infekce jako je zvýšená teplota, horečka, bolest hlavy nebo slabost. Test může být proveden kdykoli během dne.
Jaká je přesnost testu CRP? 
CRP test je přesný a v praxi jej zdravotničtí pracovníci používají už vice než 10 let (nemocnice, laboratoře…). Hodnotící zprávy poukazují na celkovou shodu s referenčními metodami minimálně v 98 %. Ačkoli je tento test spolehlivý, mohou být získány i výsledky falešně pozitivní nebo negativní.

Doplňkové parametry

Kategorie: Co mě trápí
Hmotnost: 0.035 kg
Použití: Premenopauza

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

AKCE: doprava zdarma při nákupu nad 500Kč!