Rychlotesty

Otestujte si váš zdravotní stav z pohodlí domova. Rychlotesty vám pomohou odhalit riziko nemocí. 

Nejprodávanější

stitna zlaza
 
365 Kč
17791 3dtermek menopauza cz
 
345 Kč
Játra
Rychlotest Játra (ALT,AST)
Objednáno
Kód: 157
 
329 Kč

Cena

249365
1249365
Ledviny
249 Kč

Otestujte si ledviny s rychlotestem z pohodlí domova a zjistěte, zda jsou v pořádku. Jedná se o samodiagnostický test na detekci albuminu v moči.

Kód: 139
CRP
269 Kč

Rychlotest CRP - Rychlotest, který se používá na stanovení bakteriální infekce a jiných zánětlivých onemocněních. Jedná se o samodiagnostický test na detekci C-reaktivního proteinu ze vzorku krve.

Kód: 154
Játra
329 Kč

Rychlotest játra - jednoduchý test na kontrolu fyziologického stavu jater ze vzorku krve. Vyšetřete si játra z pohodlí domova, která jsou nezbytná pro správné fungování těla. 

Kód: 157
17791 3dtermek menopauza cz
345 Kč

Rychlotest Menopauza. Samodiagnostický test pro stanovení hormonu stimulujícího folikuly v moči. 2 ks v balení. Folikuly stimulující hormon (FSH) je hormon, jehož hladina se během menopauzy zvyšuje. Tento test může detekovat přítomnost FSH v moči, jakmile koncentrace dosáhne...

Kód: 329
železo
345 Kč

Rychlotest Železo - Otestujte si hladinu železa v krvi z pohodlí domova. Jedná se o samodiagnostický test na detekci nedostatku železa v krvi. 

Kód: 151
Gluten alarm
359 Kč

Otestujte se na intoleranci lepku obsaženým v potravinách. Jedná Samodiagnostický rychlotest na detekci IgA protilátek proti tkáňové transglutamináze souvisejících s celiakií (intolerancí lepku) ze vzorku krve.

Kód: 148
stitna zlaza
365 Kč

Rychlotest Štítná žláza - otestujte si funkci štítné žlázy, která ovlivňuje důležité činnosti těla. Rychlotest měří hladinu TSH a tím umožňuje odhalit abnormální fungování štítné žlázy.

Kód: 145
Trávicí soustava
365 Kč

Rychlotest diagnostikuje krvácení ve stolici, které pouhým okem nelze zjistit. Krvácení může signalizovat anomálie trávicího systému.

Kód: 142
8 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení